LÜTFEN KAYIT OLUNUZ!!!

DAHA İYİ HİZMET İÇİN KAYIT OLUNUZ!!!

AnasayfaTakvimÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Dupe Hakkında Biraz Bilgi Veriyim...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

+Rep :

MesajKonu: Dupe Hakkında Biraz Bilgi Veriyim...   Paz Eyl. 28, 2008 5:26 pm

DUpe Hakkında biraz bilgi veriyim...
Bilindiği gibi çoğu kişi amerikan serverinda oynuyor.Bununla beraber malesy.japko vs bi kaç serverdaha var.Amerikan serveri malezy serverinı takip ediyor orada ne olduysa bizdede aynısı oluyor ve biz onlardan 50 patch gerideyiz.Genelde onların o patchinde ne olduysa bizdede oluyo onlarda dupe olduysa bizdede oluyor.Bu şekilde herkes oyunun boşluklarından faydalanıyorlar.Her yeni patchde boşluklar olabilir ama bunu hemen düzeltirler Bu arada siz dupe yaaparsınız.Eskiden save varken
arkadaşınıza itemi veriyodunuz saveliyodu arkadaşınız siz kapıdan geçerken town çekip dc oluyodunuz girdiniz de 2 nizdede oluyodu.
save yi kapattılar şuan o şekilde yapamıyoruz.Ancak benim tespitlerime göre oyun hala kendisi oto save atıyor.Belli dkklarda bunu tam olarak belirlerseniz dupe yapabilrisiniz şuan dupe yok ilerleyen patchlerde gelebilir pazarı takip edin pahalnırsa bilinki dupe var.En son yapılan dupe yi anlatayım ki biz yaptık.
KNİGHTA GİRİYOSUNUZ.2MAKİNA LAAZIM. ekran açık şifre ıd giriysun sonra diğer makinadanda şifre ıd giriyosun aynı adamı ama.Sonra ikisinide aynı anda sok servera gelsin sonra birini b3 e birini b1 e sok aynı anda enter.ikiside girişe geliyo sonra aynı anda enter oyuna giriyo biri b1 biri b3 ancak oyuna girerken aynı acconta ikinci charınla b3e giriceksin
diğelim ki 3 char yeri varya biri mahmut biri ahmet biri ibrahim. b1 e girerken mahmutla gir asıl char sonra ibrahimlede b3 e gir sonra asıl char dursun b3 teki ibrahimle inn hostessten item alinvantoryne sonra kapıdan fealn geç kesin dc oluyosun sonra oyuna girdğinde innde de oluyor ibrahimin invantorysindede oluyor bu şekilde item dupeledik fakat 15 dkda farkettiler ve res attılar dupe vipre geldi asıl itemlerimizde gitti faakat para duplerseniz blesed upgret safir opal bunların ıdsi yoktur gitmez para dupeledik ayrıca onlar gitmedi bu şekilde dupe yapıp daha sonra legitleyebilrsiniz + basılan itemin ıdsi değişir ve bölece legitlenir dupe vipeda silinmez.Ama çok dikkat edip karıştırmamanız laızm kısacası dupe yapmak için sıkıbi araştırma malezy serverina bakın bu yöntemlerle deneyin mutlaka oluyor yada townda baktınız ehrkes dupe yapıyor dupe zmanı itemler çok pahalı olur çünki herkes item almak ister para bok gibi çünki dupe yapıyo adam item alıp + basıcak legitlicek ondan piyasa çok pahalı olur.sizde bağırın townda dupeyi anltana ss vercem diyin biri anlatıyo mutlaka sizin aklınızda olsun bigün oyuna girdiniz herkesin eli kırmızı ve pazar pahalıysa bilin ki kesin dupe var ve şunuda unutmayın ya legitleyin yada sadece bus para ve abbys fealn dupeleyin yoksa gerçek itemleriniz bile gidebilir ban atmıyolar bu ara ama dupe vipeden sonrada sende item kalırsa legit yaptığın için kalır ve sen abartıp +9 +1 0yaparsan incelendiğinde bamn yersin beramusta şuan bazı insanlarda ben kendim gördüm +10 ss +10 cs bunların değeri 1000 ytl bu oyun çok **** bi oyun kısa yoldan zengin olabilrsiniz sadece bi dupe zmanını tutturun yeter ben şuan da keyloger olayını hallettim tradeden hack için uraşıyorum oda çok sağlam bi yöntem adam trade alınca bağlantı sağlayıp bilgisayarına key gönderip bir daki sefere girdiğinde siteme gelicek ama çoğu progeram izin vermiyor xtrap çok sağlam fakat onunda creckleri çıktı ve şuanda koxp bile açık bilgi verdiysem memnun olurum

Admin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Kullanıcı profilini gör http://www.turkusozum.tr.gg

Dupe Hakkında Biraz Bilgi Veriyim...
1 sayfadaki 1 sayfası