LÜTFEN KAYIT OLUNUZ!!!

DAHA İYİ HİZMET İÇİN KAYIT OLUNUZ!!!

AnasayfaTakvimÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

[b]Speed Hack[/b]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

+Rep :

MesajKonu: [b]Speed Hack[/b]   Ptsi Ekim 06, 2008 10:33 pm

Ben uzun süredir online oyunlar üzerine bilgi sahibi biri olarak speed hack hakkında bir kaç şeye değinmek istiyorum.

Öcenlikle belitrmek gerekirse s2 lisanslı bir oyuncuyum! ...ve lisanslı sununucularda speed hack yapmak gibi bir şeye girişmek lisanslarının iptaline sebep veriyor. bu yüzden lisanslı serverlarda speed hack kullanıcak adamın aklında zoru olması gerekir. Bu yüzden birileri speed hack yapıcak diye en ufak korkum yok! Lakin demo sunucularda, özellikle son günlerde speed hack yapanların sayısında gözle görülür bir artış gözükmekte! Demo oyuncusu olmasam bile forum çalışanlarından biri olduğum için demo oyuncularınında hakkını korumam gerekiyor...

Speed hack nedir nasıl çalışır?

Hiç bir zaman bu saçma programı kullanmadığımı ve az önce online oyunlarda uzun bir geçmişim olduğunu belirterek bu programın nasıl çalıştığını bilmekteyim.
Bu rezil program sadece sayısal verileri hızlandırmıyor. Bilgisayarınızın mekanik ve elektronik parçalarınıda hızlandırmaktadır.

mesela, speed hack programını çalıştırdığınızda kasanızdaki harddisk olsun soğutucular olsun hızlı dönmeye başlıyacaktır. yeni bir hard disk veya soğutucu aldığınızda kutusunda X derece hızında çalışan ibareler bulunmaktadır. ...ve aldığınız bu parçanın şu tarihe kadar verimli kullanımı hakkında bilgiler yazıyordur. Şayet! siz bu programı kullandığınızda harddiskiniz kutusunda yazan X derece hızın üstüne çıkıcaktır. Buda harddiskinizin ömrünü kısaltıcaktır. Muhakkak eskimiş ve arızalı harddisklerden nasıl ses çıktığını bilirsiniz! katır kutur, hörül hörül sanki ortasından çatlayıp parçalınıcakmış gibi bir ses çıkartır. işte sizler bu speed hack programını kullanırsanız. hard diskinizin ömrü en fazla 1-2 ay içinde son bulacaktır.

Ben arasıra yapıyorum bu işlemi demenizde bu sonuçu etkilememektedir.Hatta çok kişinin cpu' nun yandığı haberlerinide alırdık.

Peki speed hack yapan kişiyi nasıl anlarsınız?

şayet koskoca serverda biri speed hack yapıyorsa ve bu arkadaşın aracı zıplaya zıplaya gidiyorsa bilinki o speed hack yapıyordur.
zıplamaktan kastım. aracı 2-3 metre yol alıyordur. sonra bu 2-3 metre sonunda aracı ortadan kayboluyordur. aradan 1 sn geçince aracı tekrar ortaya çıkınca bilinki speed hack yapılıyordur. Yanlız bunu sakın lag ile karıştırmayın. cümleyi toparlarsak! speed hack yapan araçlar sanki ışınlanıyormuş hissi gibi bir görüntü sergilerler.

gecenlerde demo sunucularda berkay nickli birini izliyordum. arkadaşda feci bir lag vardı. virajlarda arabası çok kayıyor ve hakimiyeti rezil idi. ve buna rağmen ilk spiliti olması gereken zamanın 2 sn gerisinde gecince ben şok gecirdim nasıl olur bu diye düşünürken 2. spilitide 4 sn önce gecince bu doğru olamaz dedim. sonrasında bu arkadaş xfg ile finişi 1:29.XX zamanında bitirince dedim bu speed hack yapıyor. zaten 1:29 derece yapınca herkez ban koydu

peki bu işlem ona ne kazandırdı!!! zaten sıfır birisiydi, birde ek olarak hanesine -0 koydu

şimdi bazılarınız diyebilir ki! o adam işi bilmiyormuş. bana 1:34 yeterde artar diyenleriniz olucaktır aranızda
eee bu size ne kazandırdı. Kendinizi iyi hissediyormusunuz? isterseniz 1:50 yapın speed hack yaptığınız yine anlaşılır.

olayı şöyle hayal edin!!! bir speed hack yaparak 1:33 e ulaşıyorsunuz, birde hakkınızla 1:33 e ulaşıyorsunuz!!! bu iki seçeneği iyi düşünün! sizce hangisi gerçekten doyurucu olur? Sizce hangisi size öz güveni sağlar? Sizce hangisi işte ben buyum demeyi gösterir?

ALINTI.

Admin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Kullanıcı profilini gör http://www.turkusozum.tr.gg

[b]Speed Hack[/b]
1 sayfadaki 1 sayfası